New Portland Investments Sp. z o.o.

ul. Nowy Świat 33/13

00-029 Warszawa

tel. kom. 734 176 343

 

email: biuro@newportland.pl

 

email: inwestycje@newportland.pl

 

Zarząd: zarzad@newportland.pl

 

New Portland Group © 2012

New Portland Investments powstało dzięki współpracy grupy profesjonalistów z doświadczeniem na rynku kapitałowym. Partnerzy New Portland Investments pracowali dla największych światowych korporacji oraz cenionych firm. Nabyte doświadczenie oraz przedsiębiorczość zdecydowały o stworzeniu profesjonalnej grupy doradczej, której celem jest świadczenie usług w oparciu o najwyższe standardy w branży zgodnie z najlepszymi praktykami.

 

New Portland Investments świadczy usługi doradztwa operacyjnego i strategicznego dla średnich i małych przedsiębiorstw. Doradzamy Zarządom i Właścicielom jak „zobaczyć niewidzialne i zrobić niemożliwe”. Specjalizujemy się w procesach fuzji i przejęć, a dzięki szerokim kontaktom w instytucjach rynku kapitałowego oferujemy dostęp do zaufanego grona inwestorów.

Dla małych przedsiębiorstw oferujemy usługi z zakresu pozyskiwania finansowania, tworzenia strategii, biznesplanów i zarządzania sprzedażą. Nasz zespół konsultantów tworzy usługi „tailor made”, ponieważ wierzymy, że każdy Klient posiada własne potrzeby, którym musimy sprostać. Słyniemy z najwyższej jakości naszych usług, jednak dopasowujemy nasze wynagrodzenie do potrzeb i możliwości naszych Klientów.

Naszym celem jest wspieranie Klientów w podejmowaniu kluczowych decyzji, szczególnie w obszarach sprzedaży, finansów i strategii operacyjnej. Odpowiedzialnie prowadzimy działalność, aby zapewnić równowagę pomiędzy możliwie wysoką rentownością a długookresowym wzrostem firmy z korzyścią dla Właścicieli i przede wszystkim solidnie wypełniając swoje zobowiązania.

Jako New Portland Investments czujemy się zobowiązani do tego, aby tworzyć rozwiązania odpowiedzialne. Chociaż naszym celem jest wzrost wartości przedsięwzięć, to jednak nasze działania mają także inicjować zrównoważony rozwój wszystkich zainteresowanych.

Jesteśmy wierni naszym wartościom, które tworzą najwyższą jakość. Nasze prowadzenie biznesu i sposoby realizacji założonych celów są sposobem na pełny sukces.

 

New Portland Investments jest nową i prężnie rozwijającą firmą w grupie kapitałowej, skupiającą się na inwestowaniu w wiodące na rynku przedsięwzięcia. 

o nas