New Portland Investments Sp. z o.o.

ul. Nowy Świat 33/13

00-029 Warszawa

tel. kom. 734 176 343

 

email: biuro@newportland.pl

 

email: inwestycje@newportland.pl

 

Zarząd: zarzad@newportland.pl

 

New Portland Group © 2012

Nasze doświadczenie dowodzi, że nie ma dwóch identycznych projektów, dlatego stawiamy na elastyczne dopasowywanie się do potrzeb i praktyki działania w organizacji klienta.

Rozwijamy „miękkie” umiejętności, aby osiągać „twarde” rezultaty. Zwiększamy efektywność ludzi w biznesie.

Założyciele, konsultanci i współpracownicy New Portland Group mają doświadczenie zdobywane od kilkunastu lat, gdzie podczas realizacji różnych projektów ukierunkowanych na rozwój potencjału przedsiębiorstwa pomogli wielu inwestorom.

Wartości w New Portland Group.

New Portland Group jest synergią, która rozwija swoją tożsamość na jasnych i stałych wartościach. To jest fundament, na którym opieramy naszą przyszłość i sukces.

Etyka
Prowadzimy etyczny biznes. Podstawą naszego działania jest wiarygodność wobec naszych klientów, pracowników i dostawców.

Ludzie
Ludzie są najważniejsi! Wartość New Portland Group budują: wiedza, umiejętności i osobowość naszych konsultantów. Od siebie wymagamy nieustannego rozwoju.

Praktyka
Jesteśmy zdecydowanie praktykami. Sami stosujemy to, czego uczymy w dziedzinie zarządzania. Swoimi działaniami potwierdzamy wartość i cel każdej inwestycji.

Innowacyjność
Tworzymy nowe, kreatywne rozwiązania dla naszych klientów. Sami jesteśmy otwarci na zmiany i nowości.

Elastyczność
Nie pracujemy do 16.00! Wiemy, jak ważna jest dla naszych klientów umiejętność dopasowania się do ich potrzeb. Za każdym razem elastycznie reagujemy na oczekiwania klientów.

Przywództwo
Stale doskonalimy jakość naszego "know-how", zarządzania i obsługi klienta. Chcemy być Grupą, która wyznacza standardy jakości na rynku.

10 powodów, dla których warto stworzyć synergie z New Portland Group.

  1. PROWADZIMY INNOWACYJNE PROJEKTY.

Nasi klienci oczekują od nas niestandardowych rozwiązań, które przyniosą pozytywne zmiany w ich organizacjach. Współpracę z nami traktują jako inwestycję w przyszłość i sposób na budowanie swojej przewagi strategicznej.

  1. MAMY KOMPLEKSOWĄ OFERTĘ.

Naszą aktywność na rzecz klienta postrzegamy w szerokim kontekście zarządzania przedsiębiorstwem, proponując rozwiązania systemowe, zamiast jednorazowych, doraźnych działań. Prowadzimy projekty łączące działania doradcze, inwestycyjne i rozwojowe.

  1. JESTEŚMY ELASTYCZNI.

Rozumiemy, że we współczesnym świecie umiejętność dopasowania się do potrzeb i oczekiwań klienta jest decydującym czynnikiem sukcesu. Potrafimy być elastyczni. Wiemy jak spowodować, aby czas i pieniądze nie stanęły na drodze owocnej współpracy.

  1. MAMY SPRAWDZONY ZESPÓŁ.

Cały zespół konsultantów współpracujących z naszą firmą na stałe jest objęty wewnętrznym systemem doskonalenia zawodowego. Za każdego konsultanta ręczymy głową!

  1. PRACUJEMY NA RZECZ RÓŻNYCH SEKTORÓW RYNKU.

Naszą siłę upatrujemy w możliwości współpracy z klientami działającymi w odmiennych sektorach rynku. To pozwala nam na wzbogacanie naszych doświadczeń. New Portland Group ma przyjemność współpracować z dużymi koncernami międzynarodowymi, małymi firmami rodzinnymi, instytucjami państwowymi i samorządowymi oraz organizacjami pozarządowymi.

  1. JESTEŚMY PRAKTYKAMI.

Bo to – naszym zdaniem – decyduje o skuteczności doradztwa i działań. Z klientami dzielimy się wiedzą i zdobytymi umiejętnościami podczas współpracy z rozmaitymi organizacjami, w różnych sektorach rynku. Każdy nowy projekt traktujemy, jako możliwość zdobywania nowych doświadczeń.

  1. STALE ROZWIJAMY NARZĘDZIA I "KNOW-HOW".

Sukces projektów inwestycyjnych, doradczych często zależy od umiejętnego zastosowania najnowocześniejszych metod zarządzania i jednocześnie najskuteczniejszych narzędzi. Dlatego stale rozwijamy "know-how", doskonalimy narzędzia badawcze, konsultingowe i inwestycyjne.

  1. JESTEŚMY NASTAWIENI NA DŁUGOFALOWĄ WSPÓŁPRACĘ Z NASZYMI KLIENTAMI.

Współpraca z New Portland Group pozwala na świadczenie usług precyzyjnie dopasowanych do oczekiwań. Dzięki możliwości poznania filozofii działania naszych klientów, wewnętrznych procedur i zwyczajowych relacji możemy proponować niestandardowe rozwiązania. Opiekujemy się naszymi klientami, dając im – obok płatnych usług doradczo-inwestycyjnych – sposobność korzystania z programów bezpłatnych konsultacji prawnych.

  1. NIE INWESTUJEMY ZA WSZELKĄ CENĘ!

Zysk, zwrot z inwestycji, ryzyko – stale badamy ich równowagę. W naszych założeniach nie ma słowa „porażka” a z drugiej strony wiemy jaki i kiedy osiągamy odpowiedni balans ryzyka i zysku. Nie ryzykujemy kapitałem i majątkiem naszych klientów. Pomagamy mądrze i rozsądnie prowadzić inwestycje.

  1.  ZAWSZE „NA DOBRE I NA ZŁE”.

           Nie prowadzimy inwestycji tylko po to, aby jednorazowo osiągnąć cel i zysk. Wspieramy                           naszych klientów wtedy, kiedy „jest ciężko”. Pomagamy wyjść z ciężkich sytuacji finansowo –                   prawnych. Wspólnie staramy się „burzyć” przeszkody, które uniemożliwiają rozpoczęcie inwestycji.

 

nasza filozofia